پایگاه خبری جشنواره رسانه

عناوین برگزیده

آخرین اخبار

سایر اخبار

اطلاعیه دبیرخانه بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران؛

مهلت ارسال آثار به جشنواره تا هفدهم تیرماه تمدید شد

بنا بر درخواست اصحاب رسانه و همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری، مهلت ارسال آثار به بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران تا ۱۷ تیر ۱۴۰۳ تمدید شد.

دعوت دبیر جشنواره رسانه‌های ایران از اهالی رسانه برای مشارکت گسترده در این رویداد؛

مهدی عرفاتی: خبرنگاران ثابت کردند برای حضور گسترده در رویدادهای صنفی انگیزه دارند/ از رسانه‌های صاحب نام تا گمنام و انسان‌رسانه‌ها/ هیچ محدودیتی قائل نشدیم!

دبیر بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران همزمان با ثبت نام آثار در این رویداد، درباره مهم‌ترین ویژگی‌های دوره بیست و دوم جشنواره گفت: جشنواره رسانه هیچ محدودیتی برای شرکت هر متقاضی اعم از نمایندگان رسانه‌های مکتوب، برخط و مجازی که در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران کار رسانه ای می‌کنند، قائل نیست.

به بهانه یک بخش موضوعی در جشنواره ملی رسانه ایرانی؛

رسالت «رسانه» در نگاه «شهید جمهور» چه بود؟/ مرزداران حقیقت

رسالت مشترک دولتمردان و اصحاب رسانه ایجاد امید در افکار عمومی به‌ویژه در نسل جوان است، این شاخص بسیار مهمی است که هر کس با اقدام و عمل و بیان و قلم خود در دل مردم و جوانان ایجاد امید کند، در جهت راهبرد نظام اسلامی حرکت کرده و هرکس به دنبال ناامید کردن مردم باشد، بداند یا نداند، بخواهد یا نخواهد در مسیر راهبرد دشمن حرکت کرده است.

نگاه ویژه جشنواره ملی رسانه‌های ایران به فلسطین؛

همه علیه نسل‌کشی در غزه

بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران در حالی فراخوان خود را منتشر می‌کند که نگاه ویژه‌ای به موقعیت مردم مظلوم فلسطین و جنایات اسرائیل در غزه دارد.

با شعار «فردا خبریست!» ؛

فراخوان بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران منتشر شد

پس از استقبال اهالی رسانه از بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه‌های ایران که سال گذشته و پس از وقفه ده ساله برگزار شد، بیست و دومین دوره این جشنواره با رویکرد محوری «توجه ویژه به تحولات نوین رسانه‌ای» برگزار خواهد شد.

ارزیابی دوره پیشین جشنواره رسانه‌های ملی توسط جمعی از مدیران رسانه و چهره‌های فرهنگی:

جشنواره بیست و یکم رسانه‌های ایران چگونه عمل کرد؟

جشنواره ملی رسانه‌های ایران که با عنوان سابق جشنواره مطبوعات میان اهالی‌اش شناخته شده بود، سال گذشته بعد از وقفه‌ای ده‌ساله شروع دوباره‌ای را تجربه کرد. شروعی که با دریافت ۶ هزار و ۶۴۵ اثر رکورد بی‌سابقه‌ای را در بازه زمانی اندکی ثبت کرد و این اتفاق نویدبخش نگاه مثبت مدیران و اصحاب رسانه به ماجراجویی‌های رویدادی باسابقه اما در حال به روزرسانی در دنیای تکنولوژی و تحول در ساختار، تولید محتوا و توزیع و انتشار رسانه‌ای بود.

پس از وقفه‌ای ۱۰ ساله

فراخوان بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه‌های ایران

معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارج نهادن به تلاش‌ها و فعالیت‌های اصحاب رسانه و ایجاد رقابت سالم در راستای ارتقای استانداردهای رسانه‌نگاری در کشور، جشنواره ملی رسانه‌های ایران(جشنواره مطبوعات) را برگزار می‌کند.شماره های تماس « ۰۲۱-۸۸۸۴۴۷۸۰ - ۰۲۱-۸۸۸۳۹۱۸۱
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری جشنواره رسانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.